Bayi Başvuru

DAĞITIM BAYİLİK BAŞVURUSUSirius Mum” Ailesi sürekli olarak ürünlerimizi satmak isteyen yeni iş ortakları arıyor. BU TEKLİF BAŞARIYLA KULLANILMIŞTIR: • Çiçek ve hediyelik eşya dükkanları • Kitapçılar ve güzellik salonları • Zincir Mağazalar Ve AVM Mağazaları • Zincir Market Ve Dükkanlar • Dekorasyon Mağazaları • Ürünlerimizi dağıtan özel kişiler Toptan fiyat listesi ve tüm iş birliği koşulları için bizimle iletişime geçin. Bize katılın birlikte büyüyelim.

ORTAKLARSirius Ailesi, kendi ülkesinde veya bulunduğu bölgede ürünlerimizi toptan satışını yapmak isteyen acenteler arıyor. Toptan fiyat listesi ve tüm iş birliği koşulları için bizimle iletişime geçin. Ekip arkadaşlarımız hemen sizi arasın

BENZERSİZ KURUMSAL MUMLAR, HEDİYELER VE İŞ HEDİYELERİÜrün yelpazemizde 300'den fazla farklı ürün var, bu nedenle kendi benzersiz iş hediyelerini yaratmak isteyen bir çok şirket için buradayız, kesinlikle en iyi çözümleri bulcaksınız . mum, koku, Ürünlerimizi müşterilerimizin ihtiyaç ve gereksinimlerine göre uyarlıyoruz. Sirius Mum iş hediyeleri, kış tatili sezonu yaklaştıkça çok popülerleşir.. Özel kurumsal hediyeler arıyorsanız, size yardımcı olmaya hazırız. Bizimle iletişime geçin ve beklentilerinizi karşılayan teklifleri size sunabileceğiz, Eşsiz kokulu mumlarımız benzersiz bir kurumsal hediyedir, mumlar dışında benzersiz bir deneğim yaşatmayı hedefliyoruz mum dışında bir çok ürün çeşidimiz bulunmakta kurumsal hediyeler için özel üretim yaptığımız oda kokuları çeşitleri, kolonya çeşitleri yelpazemizle bir çok ürün, renk, kokulara sahipsiz şimdi bizimle iletişime geç ihtiyaçlarına özel bir kurumsal hediye paketi yapalım özel hissetmeyi sevenler için sirius mum kurumsal hediye paketi çözümleri şimdi iletişime geç.

İletişim Formu