Toptan Mum Üreticisi

Markanız Bizimle Güvende.

%100 Memnuniyet Garanti

Toptan Satış Ve Ortaklıklar

Toptan ÜrünlerMüşteriler için mükemmel birhediyeveya işinizi tanıtan benzersiz birMumDüşün, Sirius Mum”un toptan mumlarve diğer kokulu ürünler serisini düşünün. Kendi özelkokulu mumlar, toptan koku, oda kokuları, mum tutucularıve daha fazlasını oluşturmak için bizimle ortak olun. Birlikte daha güçlüyüz, Ayrıca tüm ürünleriniz için özel bir özel etiket oluşturmak üzere sizinle birlikte çalışabiliriz. Toptan mum, ürünlerimizde ve diğer ürünlerde özel kutu desteği de veriyoruz toptan mum kutusu içinde desteklerimiz var.İşletmenizi Markalaştırın Perakende mağazanız, spa veya salon, restoran ve daha fazlası için toptan ürünler hakkında, Sirius Mum Şirketi ile çalışın. Kendi öze l kokulu ürünlerinizi nasıl geliştireceğiniz hakkında daha fazla bilgi için bizimle işetişime geçin birlikte çalışmalarımızı sürdürelim Şu anda Türkiye cumhuriyeti Devletleri'nde yüzlerce okazyonlarda ortaklık yapıyoruz ve yakın gelecekte sizinle de ortak olmayı umuyoruz!İş ihtiyaçlarınıza özel toptan mum satış fırsatları


Çiçekçiler, ve Bahçe Merkezleri


Çiçek aranjmanları, birinci sınıf bir mum ambiyansını içerdiğinde daha da özel hale gelir eşsiz mumlarımızı keşfet. Silindir mumlar, kokulu kalıp mumları, sütunlar, top ve yüzen mumlar,şamdançeşitleri ve tealight mumlardan lüks çiçekçiler ve birinci sınıf bahçe merkezleri için mükemmel bir iş ortağı olmaya refakatçiye ve sahibiz.


Düğün, Davet, Nişan Otel ve Etkinlik Planlayıcıları


Düğün planlayıcıları, nişan, davet, büyük çaplı oteller için bir dizi birinci sınıf mum ile müşterilerinin özel gününe lüks ve zarafet katabilir. Yüksek kalite doğal kalitemizle ekibimiz sizin için hazır yerinde inceleme yaparız ve size uygun en güzel tasarımlı büyük mumları sunarız, oteller için mükemmel bir refakatçiniz var. Sizin için buradayız, bir çok firmanın tercihi olmaktan mutluluk duyuyoruz, şimdi mumlarımız ile Çok çeşitli trend renklerde, destek olur ve yönlendiririz, kokulu kavanoz, cam mumları, silindir mumlar, top ve yüzen mumlar, şamdan ve tealight mumlar ve daha fazlası arasından seçim yapın. Lüks oteller ve düğünler için üstün iletişime geç, dakikalar içinde sana yardımcı olalım ihtiyaçlarınıza yardımcı olmak için her zaman hazır ekiplerimiz ve stoklarımız var var.

 

 

Hediyelik Eşya Dükkanları ve Butikler için toptan mum

Çok çeşitli özel mumlar ve lüks hediye fikirlerimiz, butik müşterilere benzersiz alışveriş seçenekleri sunarız ve en trend kokularımızı müşterilerimiz için listeleriz, mağazacılık alışveriş merkezleri ve tekrarlanan iş hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olur. Silindir mum, kokulu mumlar, bardak mum, kavanoz mum, ve çok çeşit sizi bekliyor en trend renkler arasından seçim yapın . hem doğal hem eşsiz bir mum hedefliyoruz, koleksiyonlarımız her zaman popülerdir ve mevsimlik koleksiyonlar da yaratıyoruz. Hediye kutuları için firmanıza yardımcı oluyoruz ve birlikte seçiyoruz şimdi iletişime geçin ve birlikte sana en uygun mumları kokuları seçelim.


Ev Dekorasyonu ve Mutfak Mağazaları için kokular


Mumlar genellikle birçok ev dekor stiline son dokunuşu ekler ve Sirius Mum”un büyük silindir mumları, renkli konikler ve kokulu bardak, kavanoz mumları serisi, müşterilerinizin mağazanızda alışveriş yaparak eksiksiz tek noktadan alışveriş deneyimi yaşamalarını sağlar. Doğalımızdan gelen eşsiz mumlarımızı şimdi keşfet sana özel kutularda ve etiket tasarımları yapalım şimdi iletişime geç birlikte yapalım. Sirius mum” ekibi sana en iyi hizmeti vermek için hep yanında.

 


Premium market ve Özel zincir Gıda Mağazaları


Özel olarak planlanmış bir akşam yemeği biraz mum ışığını hak eder. Sirius mum olarak hep yanındayız, Müşterilerinizin alışverişlerini, bir sonraki akşam yemeklerinde yine sizinle olsun, mağazanıza eşsiz bir mum köşesi yapmaya, yardımcı olacak el yapımı mumlarla tamamlayın. Yüksek kaliteyi keşfetmek bir tık uzakta hemen iletişime geç.

 

 

Özel Etiketli Mumlar ve Özelleştirme Olanakları


Tarzınıza, markanıza, mağazanıza ve müşterilerinizin ihtiyaçlarına göre en mükemmel şekilde uyan özel mumlar veya özel etiket markalı mumlardan oluşan eşsiz kokulu mum serisi, özel bir seri oluşturmak için sizinle birlikte çalışabiliriz. Üretimden önce, üretim sırasında ve sonrasında her mumun her yönüyle kapsamlı bir şekilde kontrol edilmesiyle, her oluşum her sipariş test edilir yanma süreleri ve hava koşuları test edilir, endüstri lideri hizmet ve tutarlı kaliteyi garanti ediyoruz ve hiçbir zaman kalitemizden taviz vermiyoruz , ARGE merkezi her geçen gün seninle büyüyor her siparişinizde size tutarlı ve özel bir şekilde birinci sınıf mumlar sunuyoruz. Resminizi paylaşın ve birlikte büyük hayaller kuralım (minimum miktarlar geçerli olacaktır). Hedefimiz sizin büyümeniz katma değer katmaya devam ediyoruz ve birlikle büyümeye devam ediyoruz sende 30 aşın markamızdan biri ol.


VAKUMLU AMBALAŞ SEÇİMİHasarlara Karşı KorurÖZEL TANECİK SEÇİMİÖrenk Lavanta TanesiBarcod seçimiBir Kimlik YaratırGerisi Senin Hayel Gücüne KalmışÖzel Seçenekler Ve Hizmetler Sunmaya Devam Ediyoruz, Şimdi 1 Bardağını Seç, 2 Kokunu Seç, 3 Etiketini Oluşturalım İşte her şey bu kadar basit şimdi sirius mum firması ve ekipleri senin için en doğal en özel mumu üretsin

İletişim Formu